Adres : Prof. Muammer Aksoy caddesi No:38, Karadeniz EREĞLİ
Telefon : 0 372 323 98 40
E-Posta : -
Marka Araç,Otomotil Websitesi : www.ford.com.tr
Bayi Websitesi : http://www.azimoto.com.tr/
Bayi 2. el İlan : -
Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -
Üyelik Tarihi : 11 Nisan 2012

Azim Otomotiv Karadeniz Ereğli Merkez

Firmamız 1980 yılından bu yana ticari hayatta yer almaktadır.

1990 Yılından itibaren de Ford Yetkili 3S Bayii satış, servis, yedek parça olarak Merkez, Karadeniz Ereğli, Bartın Uydu, Karabük Uydu 3 ayrı noktada toplam 9000m² kapalı alanda 85 Çalışanı ile siz sayın müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Servisimizde teknolojinin en son elektronik cihazları ile Ford’da sürekli eğitilen teknisyenlerimizle elektronik, mekanik, kaporta ve boya hizmeti vermekten gurur duyarız.

Otomotiv kategorisinde bulunan Azim Otomotiv Karadeniz Ereğli Merkez sitemize 11 Nisan 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını yetkili bayisi ve yetkili servisi "Azim Otomotiv Karadeniz Ereğli Merkez" firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın sol kısmında "Bayi Websitesi", "Bayi ikinci el İlan", "arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar" bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Azim Otomotiv Karadeniz Ereğli Merkeznden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.