- Hoşgeldiniz

Türkiye Sektörel Rehber Defteri – Firmalar, Firma Ekle, Firma rehberi

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Barize Medya

Telefon : 02124621795

E-Posta : bilgi@barize.com

Adres : Perpa Ticaret Merkezi, A Blok Kat:9 No:1260, 34384 Şişli / İstanbulBarize olarak hedefimiz müşteri merkezli bir yaklaşımla ülkemizde ve yurtdışında yazılım,  reklam ve hizmet sektöründe markalarımizla liderliğe ulasmaktir. 2009 yılında kurulan Barize başarılı oluşumuyla ülkemizin Önde Gelen sektörel grupları arasında yer almak için çok büyük bir gayretle yazılım, reklam ve hizmet sektörlerinde hedeflenen segment’ te lider olma arzusuyla hareket etmektedir.

Barize grup olarak yazılım,  reklam, eğlence ve Organizasyon hizmetleri olarak 4 sektörde faaliyet göstermektedir. Barize grup ayrıca hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra,  Medya, Eğlence, Motorspor alanlarında ki yatırımlarıyla istikrarlı büyümesine devam etmektedir.

Barize grubu yakaladığı başarıda, öncelikli müşteri ve verimliliği hedef alan yönetim amacı vardır. Bu amaç bize sadece maddi kazanımları değil,  tüm toplumun yararlandığı ve yararlanacağı bir şekilde gelişmektedir. Bu doğrultuda sosyal sorumluluk kapsamında bedensel engelli insanlarımıza meslek kazandırma ve spor alanları odaklı projelerini hayata geçirmektedir.Perpa Ticaret Merkezi, A Blok Kat:9 No:1260, 34384 Şişli / İstanbul

02124621795

Firma Hakkında yapılan yorumları görüntülemek için lütfen menüler - sekmeler arası geçiş yapınız. Diğer firma şikayet ve sorularınız için firmayla iletişim kanallarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Reklam Tanıtım kategorisinde bulunan Barize Medya sitemize 06 Nisan 2016 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İlgili Terimler :
Sektörel Rehber.