- Hoşgeldiniz

Türkiye Sektörel Rehber Defteri – Firmalar, Firma Ekle, Firma rehberi

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Bayzade Erkek Aksesuarları

Telefon : 02165042121

E-Posta : bilgi@bayzade.net

Adres : Altayçeşme Mahallesi Çam Sokak No: 16 DAP Royal Center D. Blok Daire:28 Kat:7 Maltepe / İSTANBULBayzade, KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi Tarafından 2016 yılında kurulmuş baylara özel ürün üretimi yapan bir markadır.

Bayzade ürünleri tamamen orijinaldir, metal ürünlerde 316 paslanmaz çelik, deri ürünlerde hakiki deri kullanılmaktadır. Ürünler aynı zamanda kişiselleştirilmektedir. Metal ürünler kişileştirilirken lazer markalama kullanılmaktadır.

Bayzade, erkeklere özel aksesuar, erkeklere özel takı, erkeklere özel ürünler üretmektedir. Ürettiği tüm ürünler kaliteli ve özel ürünlerdir. Bu ürünler bayzade tasarım atölyelerinde üretilmektedir.Ürünler hakkında ve diğer sorularınız hakkında bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Altayçeşme Mahallesi Çam Sokak No: 16 DAP Royal Center D. Blok  Daire:28 Kat:7 Maltepe / İSTANBUL
Müşteri Hizmetleri; 0850 333 0 565 veya bilgi@bayzade.net 

Firma Hakkında yapılan yorumları görüntülemek için lütfen menüler - sekmeler arası geçiş yapınız. Diğer firma şikayet ve sorularınız için firmayla iletişim kanallarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Alışveriş kategorisinde bulunan Bayzade Erkek Aksesuarları sitemize 30 Kasım 2016 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İlgili Terimler :
Sektörel Rehber.