- Hoşgeldiniz

Türkiye Sektörel Rehber Defteri – Firmalar, Firma Ekle, Firma rehberi

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Çiğli Türk Telekom Müdürlüğü (Çiğli İzmir)

Telefon : -

E-Posta : -

Adres : -Çiğli Türk Telekom Müdürlüğü müşteri yetkilisine veya adresine nasıl ulaşırım diye düşünüyorsanız ve şikayetiniz varsa hızlı bir şekilde müşteri yetkilisi ile görüşmek için aşağıdaki yöntemi uygulayabilirsiniz. Çiğli Türk Telekom Müdürlüğü Çiğli İzmir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Çiğli Türk Telekom Müdürlüğü iletişim destek telefon numarasını arayabilirsiniz..

Çiğli Türk Telekom Müdürlüğü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;İstasyonaltı Mah. 8010/1 Sk. No: 10/a, Çiğli, İzmir Çiğli/İzmir
444-1444


Çiğli Türk Telekom Müdürlüğü Çiğli İzmir çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilir ve adres teyidi ile birlikte yol tarifi alabilirsiniz.

Firma Hakkında yapılan yorumları görüntülemek için lütfen menüler - sekmeler arası geçiş yapınız. Diğer firma şikayet ve sorularınız için firmayla iletişim kanallarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sefa Parhan
02 Haziran 2016 - 10:38

İyi günler yaklaşık 15 gündür ben evime internetin bağlanmasını bekliyorum izmir çigli de ikamet ediyorum daha öncede aynı şey başıma geldi şikayet ettim ve düzeldi gelip halettiler yine aynı yolu denemek istiyorum çigli telekom müdürlüğü sözde hizmet binasında mühendis erkan bey ile görüştüm telefonunu verdi durumu izah ettim 15 gün oldu halen aynı durum devam ediyor arıyorum telefonlarıma cevap verilmiyor gereği yapılsın lütfen

Cüneyt yusuf can
21 Eylül 2016 - 10:10

4 aydır tivibu baglansın diye bekliyorum 4 aydır nakil oldu tv tivibuya bGlanmadı yok böyle bir hizmet

Hizmet kategorisinde bulunan Çiğli Türk Telekom Müdürlüğü (Çiğli İzmir) sitemize 12 Kasım 2015 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Sektörel Rehber.