- Hoşgeldiniz

Türkiye Sektörel Rehber Defteri – Firmalar, Firma Ekle, Firma rehberi

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

GÜNEY İNŞAAT TAAHHÜT

Telefon : 0342 2202747

E-Posta : ideguneyinsaat@gmail.com

Adres : Eyüp oğlu Mahallesi Değirmen Sokak Hasan Meriç İş Merkezi Kat:3 No:5GÜNEY İNŞAAT  2013 Yılın da Gaziantep’te İnşaat Taahhüt ,Müteahhitlik işleri yapmak üzere kurulmuş firmadır.Firmamız Faaliyetleri

GÜNEY İNŞAAT, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir. Müşteri odaklılık olarak ta tanımlanan bu özelliği sayesinde kurumsal kimliğe sahip firmaları sürekli müşteri kitlesi içine almıştır.

Eyüp oğlu Mahallesi Değirmen Sokak Hasan Meriç İş Merkezi Kat:3 No:50342 2202747

GÜNEY İNŞAAT, hedeflerine ve taahhütlerine ulaşmak için kaliteyi her zaman ön planda tutan bir çalışma disiplinine sahip olup zaman içinde bilgi, insan, finansman, üretim ve hizmet kaynaklarını geliştirmiştir.

Firma Hakkında yapılan yorumları görüntülemek için lütfen menüler - sekmeler arası geçiş yapınız. Diğer firma şikayet ve sorularınız için firmayla iletişim kanallarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapı İnşaat kategorisinde bulunan GÜNEY İNŞAAT TAAHHÜT sitemize 23 Aralık 2016 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İlgili Terimler :
Sektörel Rehber.