- Hoşgeldiniz

Türkiye Sektörel Rehber Defteri – Firmalar, Firma Ekle, Firma rehberi

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Nefessa Sağlık

Telefon : 0 (352) 3372828

E-Posta : gulserenaslanosmanoglu@yandex.com

Adres : Gevher Nesibe M. Gök Geçidi, Erdem Plaza, No:17/16 Kat:4 38010, Kocasinan/KAYSERİDr. Gülseren Aslan Osmanlıoğlu 1990 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakülyesinden mezun oldu.

Sonrasında Kayseri ve Kütahya’da sağlık ocağı,VSD, Mediko-sosyal Ünitesi, Açs-ap gibi sağlık kurumlarında çalıştıktan sonra Fevzi Çakmak Mustafa Kızıklı ASM’de aile hekimi olarak çalıştı. Aynı zamanda homeopati, fitoterapi, reflexoloji, akupunktur, mezoterapi hirudoterapi(sülükle tedavi), nabızdan teşhis ve infertilite tedavisi, Zei-men kozmetik akupunktur, geleneksel Çin tıbbında bitkilerle tedavi, prp, proloterapi 1 ve 4, kineziyoloji 1-2-3, hacamat ve kinesio-tape (bantlama) eğitimlerini aldı. Bu yöntemlerle ilgili tedavileri Kayserideki özel kliğininde uygulamaktadır.

Gevher Nesibe M. Gök Geçidi, Erdem Plaza, No:17/16 Kat:4 38010, Kocasinan/KAYSERİ0 (352) 3372828

Firma Hakkında yapılan yorumları görüntülemek için lütfen menüler - sekmeler arası geçiş yapınız. Diğer firma şikayet ve sorularınız için firmayla iletişim kanallarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Hastaneler kategorisinde bulunan Nefessa Sağlık sitemize 29 Kasım 2016 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İlgili Terimler :
Sektörel Rehber.