- Hoşgeldiniz

Türkiye Sektörel Rehber Defteri – Firmalar, Firma Ekle, Firma rehberi

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Paşalı Otomotiv Bodrum Muğla Alfa Romeo Yetkili Teknik Servisi

Telefon : 0 252 363 73 00

E-Posta : mis@pasaliotomotiv.com

Adres : Beylikkırları Mevkii Turgutreis yolu 4.km Konacık - Bodrum / MUĞLA

Bayi Web Sitesi : -

Marka Araç,Otomotil Websitesi : http://www.pasaliotomotiv.com/

Bayi 2. El İlan : -

Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -Paşalı Otomotiv, 1991 yılında yedek parça bayiliği ile tofaş ailesine katılmış olup, 1995 yılında 1820 m2 kapalı alanı ile yetkili servis hizmetine başlamıştır.2001 yılının ağustos ayından itibaren 320 m2 showroom alanı ile müşterilerine satış alanında da hizmet vermeye başlamıştır. Eğitimli, konusunda uzman, deneyimli, güleryüzlü ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş 50 çalışanı ile faaliyetini sürdürmektedir.

Paşalı Otomotiv’de continental bayiliğinin yanısıra Oltaş-dj-döküm jant bayiliği de bulunmaktadır. 2001 yılının Temmuz ayında Aviva Sigorta A.Ş. acentalığını ve 2006 Mayıs ayından itibaren de Koç Allianz acentalığını A grubu elamenter acenta olarak yapmaya başlamıştır. Paşalı Otomotiv böylece müşterilerine 5S (satış,servis,sigorta,2.el, yedek parça) hizmetini sunmuş olmaktadır.

2004 yılında ise 1000 m2 lik yeni araç stok alanı oluşturulmuştur.Paşalı Otomotiv kurulduğu yıldan bu yana tüm fiat bayileri içinde müşteri memnuniyetinde ilk beş bayi arasına girmeyi başarmıştır.

Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını aracın yetkili bayisi ve yetkili servisi firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın üst kısmında Bayi Websitesi, Bayi ikinci el İlan, arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Yetkili Bayi ve Servislerinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Alfa Romeo Yetkili Bayileri kategorisinde bulunan Paşalı Otomotiv Bodrum Muğla Alfa Romeo Yetkili Teknik Servisi sitemize 09 Ağustos 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İlgili Terimler :
Sektörel Rehber.