Adres : MERKEZ BOSTANCI MAH. EDREMİT-HAVRAN YOLU ÜZERİ ILICA MEVKİİ NO:17 ELF BENZİN İSTASYONU YANI EDREMİT / BALIKESİR
Telefon : 0 266 374 07 38
E-Posta : akkaslar.10107@renault.mais.com
Marka Araç,Otomotil Websitesi : http://akkasotomotiv.com
Bayi Websitesi : -
Bayi 2. el İlan : -
Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -
Üyelik Tarihi : 24 Ağustos 2012

Reno Akkaş Otomotiv Balıkesir Edremit(Şube) Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi

Vizyon & Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimize daha hızlı, daha çağdaş hizmet vermek amacıyla internet şubemiz yayına girmiştir. Sizlere en rekabetçi fiyatlarıyla birlikte orijinal, markalı yedek parçaları sunuyoruz. Depolarımızda her zaman yeterli miktarda stok tutarak, müşterilerimize yedek parça ulaşımını en hızlı şekilde yapmaktayız. Sitemizdeki kategorileri ve filtrelemeleri kullanarak aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Güçlü ve güvenilir kadromuzla, ileri görüşlü ve dinamik yapımızla RENAULT markasını en iyi şekilde temsil ederek, karlı satış sonrası hizmetlerimizi müşterilerimize sunarak, gerek müşteri memnuniyeti gerekse yıllık ciro bazında otomotiv sektörünün lideri olmak.

Hedeflerimiz
• Bölgemizde Renault markasını en iyi şekilde temsil etmek
• Bölge yayılımımızı tamamlamak
• Müşteri memnuniyetini mükemmel kılmak
• Ticari hedeflerimize ulaşmaktır.

Renault Yetkili Bayiler kategorisinde bulunan Reno Akkaş Otomotiv Balıkesir Edremit(Şube) Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi sitemize 24 Ağustos 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını yetkili bayisi ve yetkili servisi "Reno Akkaş Otomotiv Balıkesir Edremit(Şube) Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi" firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın sol kısmında "Bayi Websitesi", "Bayi ikinci el İlan", "arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar" bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Reno Akkaş Otomotiv Balıkesir Edremit(Şube) Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.