Adres : G.M.K. Bulvarı No : 546 Mezitli - Mersin
Telefon : 444 14 13
E-Posta : info@gursoyoto.net
Marka Araç,Otomotil Websitesi : http://www.gursoyoto.net/
Bayi Websitesi : -
Bayi 2. el İlan : -
Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -
Üyelik Tarihi : 12 Eylül 2012

Reno Gürsoy Oto Mersin Mezitli Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi

Gürsoy Oto San ve Tic. Ltd. Şti 2000 yılından bu yana Mersin ili Renault Mais Yetkili Satıcılığı’nı yapmakta olup, 2002 yılında faaliyete geçirdiği birleşik tesis de satış-servis-yedek parça hizmetlerini ve 2.el takas işlemlerini 4 bin metrekare kapalı alanı ve Renault Eğitim Merkezinde Eğitim gören toplam 55 personeli ile hizmet vermektedir.2006 yılında da Soli Kavşağında kurulan Dacia Plaza ve yine 2007 yılında Renault-Dacia Şubemiz hizmete girmiştir. Bunun yanında Axa Oyak,Ak Sigorta,HDI Sigorta,Koç Allianz Acentelikleri olup müşterilerimizin sigorta ile ilgili işlemlerini hızlı ve sorunsuz gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Renault Yetkili Bayiler kategorisinde bulunan Reno Gürsoy Oto Mersin Mezitli Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi sitemize 12 Eylül 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını yetkili bayisi ve yetkili servisi "Reno Gürsoy Oto Mersin Mezitli Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi" firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın sol kısmında "Bayi Websitesi", "Bayi ikinci el İlan", "arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar" bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Reno Gürsoy Oto Mersin Mezitli Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.