- Hoşgeldiniz

Türkiye Sektörel Rehber Defteri – Firmalar, Firma Ekle, Firma rehberi

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Reno Gürsoy Oto Mersin Mezitli Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi

Telefon : 444 14 13

E-Posta : info@gursoyoto.net

Adres : G.M.K. Bulvarı No : 546 Mezitli - Mersin

Bayi Web Sitesi : -

Marka Araç,Otomotil Websitesi : http://www.gursoyoto.net/

Bayi 2. El İlan : -

Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -Gürsoy Oto San ve Tic. Ltd. Şti 2000 yılından bu yana Mersin ili Renault Mais Yetkili Satıcılığı’nı yapmakta olup, 2002 yılında faaliyete geçirdiği birleşik tesis de satış-servis-yedek parça hizmetlerini ve 2.el takas işlemlerini 4 bin metrekare kapalı alanı ve Renault Eğitim Merkezinde Eğitim gören toplam 55 personeli ile hizmet vermektedir.2006 yılında da Soli Kavşağında kurulan Dacia Plaza ve yine 2007 yılında Renault-Dacia Şubemiz hizmete girmiştir. Bunun yanında Axa Oyak,Ak Sigorta,HDI Sigorta,Koç Allianz Acentelikleri olup müşterilerimizin sigorta ile ilgili işlemlerini hızlı ve sorunsuz gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını aracın yetkili bayisi ve yetkili servisi firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın üst kısmında Bayi Websitesi, Bayi ikinci el İlan, arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Yetkili Bayi ve Servislerinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Renault Yetkili Bayiler kategorisinde bulunan Reno Gürsoy Oto Mersin Mezitli Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi sitemize 12 Eylül 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Sektörel Rehber.