Adres : Zincirlikuyu Mah. Bursa Yolu 2.km. No:596 Eskişehir TÜRKİYE
Telefon : 0 (222) 315 30 30
E-Posta : -
Marka Araç,Otomotil Websitesi : http://www.guvenoto.com.tr/
Bayi Websitesi : -
Bayi 2. el İlan : -
Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -
Üyelik Tarihi : 12 Eylül 2012

Reno Güven Otomotiv Eskişehir Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi

GÜVEN ŞİRKETLER GRUBU
GÜVEN ŞİRKETLER GRUBU esas itibariyle hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir grup olarak, sağlık – turizm – kentsel dönüşüm ve inşaat grupları – otomotiv-akaryakıt- sigortacılık alanlarındaki şirketi ile 36 yıldır faaliyette bulunuyor.
ŞİRKETLERİMİZ:

GÜVEN MOTORLU ARAÇLAR VE TAR. ÜR. TİC. VE SAN. A.Ş.
YUNUSEMRE PETROL TİCARET VE NAKLİYAT LTD. ŞTİ.
OKYANUS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
GÜMBET GIDA TURİZM SAN. TİC. LTD.ŞTİ
GÜVEN MOTORLU ARAÇLAR TURİZM İNŞ.TİC. LTD.ŞTİ.
Otomotiv sektöründe;
1992 yılında Renault, 2003 yılında Dacia bayiliği 2009 yılında Nissan bayiliği ile Eskişehir ilinde, 14.000 m2′lik Güven Oto Plaza binamızda Renault, Dacia ve Nissan Bayiliği ile de faaliyetimize devam ediyoruz.

Akaryakıt sektöründe;
Lukoil İstasyonları İle Eskişehir’de Hizmet Vermekteyiz.

Turizm Sektörü;
Muğla Bodrum’da VIP Otel ile faaliyet göstermekteyiz.

İnşaat Taahhüt işleri:
Eskişehir Acıbadem Hastanesi İnşaatı, daire-işyeri inşaatları ile Güven Oto Plaza inşaatı,Güven katlı otopark ve iş yeri inşaatı, Güven Crystalpark Evleri inşaatı devam eden işler olup, yine Eskişehir’de Hilton otel projesi başlamak üzeredir.

Sosyal Sorumluluk Projeleri:
Ticari yatırımların yanında, sosyal sorumluğun bilincinde olan Güven Şirketler Grubu, Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Güven’in babası adına yaptırdığı Ali Güven Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile eğitime ve Eskişehir’e yatırım yapmıştır.

Yönetim kadromuz…
Yönetim Kurulu Başkanımız ve Murahhas aza Sayın Cafer GÜVEN ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Cem GÜVEN şirketimizin ortaklarıdır.

Renault Yetkili Bayiler kategorisinde bulunan Reno Güven Otomotiv Eskişehir Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi sitemize 12 Eylül 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını yetkili bayisi ve yetkili servisi "Reno Güven Otomotiv Eskişehir Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi" firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın sol kısmında "Bayi Websitesi", "Bayi ikinci el İlan", "arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar" bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Reno Güven Otomotiv Eskişehir Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.