- Hoşgeldiniz

Türkiye Sektörel Rehber Defteri – Firmalar, Firma Ekle, Firma rehberi

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Reno İmam Kayalı Oğulları Gaziantep Şehitkamil(Şube) Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi

Telefon : 0 342 2356600

E-Posta : -

Adres : GÖLLÜCE MH. SANİ KONUKOĞLU BULVARI NO:1 ŞEHİTKAMİL

Bayi Web Sitesi : -

Marka Araç,Otomotil Websitesi : http://www.imamkayali.com.tr/

Bayi 2. El İlan : -

Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -Bir aile şirketi olarak otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızı, Onursal Başkanımız ve kurucumuz Enver Kayalı, 1955 yılında, kardeşi Bahattin Kayalı ile birlikte kurmuştur. 1985 yılından bu yana Renault-Mais Gaziantep Bölge Yetkili Satıcılığı yapmaktayız. Renault tarafından satın alınan grup markası Dacia’nın da yenilenen ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetini vermekteyiz. Binevler Plaza’da ve Küsget Sanayi Sitesi Plaza’da Renault ve Dacia otomobil ve ticari araç satış ve servis hizmeti verilmektedir. Kilis Organize Sanayi Bölgesindeki Plazamızda Renault ve Dacia satış ve servis hizmeti verilmektedir.

Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını aracın yetkili bayisi ve yetkili servisi firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın üst kısmında Bayi Websitesi, Bayi ikinci el İlan, arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Yetkili Bayi ve Servislerinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Renault Yetkili Bayiler kategorisinde bulunan Reno İmam Kayalı Oğulları Gaziantep Şehitkamil(Şube) Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi sitemize 12 Eylül 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Sektörel Rehber.