Adres : GÖLLÜCE MH. SANİ KONUKOĞLU BULVARI NO:1 ŞEHİTKAMİL
Telefon : 0 342 2356600
E-Posta : -
Marka Araç,Otomotil Websitesi : http://www.imamkayali.com.tr/
Bayi Websitesi : -
Bayi 2. el İlan : -
Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -
Üyelik Tarihi : 12 Eylül 2012

Reno İmam Kayalı Oğulları Gaziantep Şehitkamil(Şube) Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi

Bir aile şirketi olarak otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızı, Onursal Başkanımız ve kurucumuz Enver Kayalı, 1955 yılında, kardeşi Bahattin Kayalı ile birlikte kurmuştur. 1985 yılından bu yana Renault-Mais Gaziantep Bölge Yetkili Satıcılığı yapmaktayız. Renault tarafından satın alınan grup markası Dacia’nın da yenilenen ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetini vermekteyiz. Binevler Plaza’da ve Küsget Sanayi Sitesi Plaza’da Renault ve Dacia otomobil ve ticari araç satış ve servis hizmeti verilmektedir. Kilis Organize Sanayi Bölgesindeki Plazamızda Renault ve Dacia satış ve servis hizmeti verilmektedir.

Renault Yetkili Bayiler kategorisinde bulunan Reno İmam Kayalı Oğulları Gaziantep Şehitkamil(Şube) Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi sitemize 12 Eylül 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını yetkili bayisi ve yetkili servisi "Reno İmam Kayalı Oğulları Gaziantep Şehitkamil(Şube) Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi" firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın sol kısmında "Bayi Websitesi", "Bayi ikinci el İlan", "arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar" bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Reno İmam Kayalı Oğulları Gaziantep Şehitkamil(Şube) Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.