- Hoşgeldiniz

Türkiye Sektörel Rehber Defteri – Firmalar, Firma Ekle, Firma rehberi

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Reno İmam Kayalı Oğulları Otomotiv Gaziantep Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi

Telefon : 342 3386666

E-Posta : info@imamkayali.com.tr

Adres : Üniversite Bulvarı No.146 Binevler Renault Plaza İçi Şahinbey - GAZİANTEP

Bayi Web Sitesi : -

Marka Araç,Otomotil Websitesi : http://www.imamkayali.com.tr/

Bayi 2. El İlan : -

Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -Bir aile şirketi olarak otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızı, Onursal Başkanımız ve kurucumuz Enver Kayalı, 1955 yılında, kardeşi Bahattin Kayalı ile birlikte kurmuştur.

Kuruluşundan itibaren otomotiv sektöründe birçok markanın binek ve ticari araçlarının bayiliğini ve yedek parça ticaretini yapmıştır.
1985 yılından bu yana Renault-Mais Gaziantep Bölge Yetkili Satıcılığı yapmaktayız.

Renault tarafından satın alınan grup markası Dacia’nın da yenilenen ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetini vermekteyiz. Binevler Plaza’da ve Küsget Sanayi Sitesi Plaza’da Renault ve Dacia otomobil ve ticari araç satış ve servis hizmeti verilmektedir. Ayrıca Fevzi Çakmak Bulvarı üzerinde Dacia satış mağazamız bulunmaktadır. Kilis Organize Sanayi Bölgesindeki Plazamızda Renault ve Dacia satış ve servis hizmeti verilmektedir.1985 yılından bu yana Renault-Mais Gaziantep Bölge Yetkili Satıcılığı yapmaktayız.
Renault tarafından satın alınan grup markası Dacia’nın da yenilenen ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetini vermekteyiz.
Binevler Plaza’da ve Küsget Sanayi Sitesi Plaza’da Renault ve Dacia otomobil ve ticari araç satış ve servis hizmeti verilmektedir.

Şirketimiz 1999 yılında Renault Trucks firmasının da bayiliğini alarak Küsget Sanayi Sitesi Plazasında Renault kamyon ve çekicilerinin satış ve satış sonrası hizmetini vermeye başlamıştır. Ayrıca Güneydoğu Anadolu bölge illerindeki aktif satış faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.
Firmamız Adana-Tarsus Karayolu üzerindeki Plazada Renault ticari araçların satış ve servis hizmetini vermektedir.

Battal höyük, Bahriye Üçok Bulvarında her marka 2.el binek ve ticari araçların satışı yapılmakta ve Renault Estetik hizmeti verilmektedir.

Üniversite Bulvarı No.150 adresindeki mağazasında Good Year ve Michelin marka lastiklerin satış, bakım ve onarımları yapılmaktadır.

Mitsubishi otomobil ve ticari araçlarını kapsayan yetkili satıcılığı, 1993 yılından beri aynı aile mensuplarının kurduğu Elit Otomotiv Tic ve San A.Ş. tarafından Fevzi Çakmak Bulvarındaki satış noktamızda ve Küsget Örnek Sanayi Sitesindeki satış sonrası noktamızda yapılmaktadır.

Axa-Oyak ve HDI Sigorta Acentesi olarak faaliyet gösteren Atlas Sigorta Hizmetleri AŞ yanı sıra Güven Sigorta Acentesi olarak da Tuna Sigorta Hizmetleri A.Ş. unvanlı şirketimiz kasko, trafik sigortası, hayat sigortası, işyeri sigortası vb her türlü sigorta talepleriniz için sigorta alanında aktif olarak hizmet vermektedir.

Otomotiv sektörünün imalat kısmında ise Golden Motor Supapları San. Tic. A.Ş. unvanı ile motor supabı imalatı yapılarak tüm dünya’ya ihraç edilmektedir.

Grubun otomotiv dışında kalan diğer imalat dalında ise Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde Nova Filament markasıyla iplik üretimi ve General Tekstil San Tic A.Ş. olarak da kumaş üretimi yapılmaktadır.

Ayrıca büro mobilyaları, ahşap dekorasyon, mutfak işi yapan Mobel Mobilya San ve Tic. A.Ş. Gaziantep ve çevre illere hizmet etmektedir.

Grup bünyesinde yaklaşık 400 kişiye istihdam sağlanmaktadır.

Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını aracın yetkili bayisi ve yetkili servisi firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın üst kısmında Bayi Websitesi, Bayi ikinci el İlan, arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Yetkili Bayi ve Servislerinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Renault Yetkili Bayiler kategorisinde bulunan Reno İmam Kayalı Oğulları Otomotiv Gaziantep Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi sitemize 12 Eylül 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Sektörel Rehber.