- Hoşgeldiniz

Türkiye Sektörel Rehber Defteri – Firmalar, Firma Ekle, Firma rehberi

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Reno Sadıkoğulları Otomotiv Denizli Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi

Telefon : 0 258 3713366 / 10Hat

E-Posta : sadik@sadikgroup.com

Adres : İzmir Asfaltı Üzeri No:150 Gümüşler Denizli

Bayi Web Sitesi : -

Marka Araç,Otomotil Websitesi : http://www.sadikgroup.com/

Bayi 2. El İlan : -

Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -Sadıkoğulları Otomotiv
Denizli
SADIK GROUP; Otomotiv, Akaryakıt istasyonları, madeni yağ, sigortacılık konularında Türkiye ‘ de hizmet vermektedir.

Grubun özü 1947 yılında Hacı İrfan Mersin tarafından şahıs işletmesi olarak ticari faaliyete başlamıştır. 1972 yılından itibaren şirketler kurulup, bugünkü adı ile SADIK GROUP oluşmuştur.

Gurubumuz 5 ayrı şirketten oluşmaktadır.
Grubumuz bünyesinde Türkiye’nin lider markaları yer almaktadır. Otomotiv alanında RENAULT, DACIA, BMC, HONDA ve FORD yetkili satıcılıkları ve servisleri bulunmakta ve OTO FİLO KİRALAMA hizmetleri yapılmaktadır. Sigorta acenteliği olarak AXA ve AK SİGORTA, akaryakıt istasyonu olarak SHELL, ALPET, EXEN GAZ ve TOTAL olmak üzere 3 adet istasyon ve ayrıca TOPTAN OLARAK SHELL, TOTAL akaryakıt dağıtımı yapmaktayız. Madeni yağ olarak da OPET VE BP bayiliklerimiz vardır.
Grubumuz hızla büyümektedir. Denizli ili dışında Uşak ve Konya illerinde de hizmet vermektedir.
24.000 m2 kapalı alan, 32.000 m2 açık alan ve 180 çalışanımız ile her geçen gün istikrarlı olarak büyümeye devam edeceğiz.Grubumuz 62 yıldan bu yana ticari hayatına devam etmektedir. Ticari yaşamımızda benimsediğimiz değerlerin dışına çıkmadan, Dürüstlük ilkesi ile, Müşteri odaklı, Kaliteli hizmet anlayışı ve Personeline verdiği değer ve aldığı güç ile yatırımlarını arttırmış ve bugünkü seviyesine gelmiştir. Ne mutlu ki biz farklıyız ve farklı olmak bir ayrıcalıktır.

Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını aracın yetkili bayisi ve yetkili servisi firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın üst kısmında Bayi Websitesi, Bayi ikinci el İlan, arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Yetkili Bayi ve Servislerinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Renault Yetkili Bayiler kategorisinde bulunan Reno Sadıkoğulları Otomotiv Denizli Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi sitemize 12 Eylül 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Sektörel Rehber.