Adres : Atatürk Bulvarı Üzeri Hacılar Ezanı Mevkii Edirne
Telefon : 284 2355095
E-Posta : -
Marka Araç,Otomotil Websitesi : http://www.taninmislar.net/
Bayi Websitesi : -
Bayi 2. el İlan : -
Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -
Üyelik Tarihi : 12 Eylül 2012

Reno Tanınmışlar Otomotiv Edirne Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi

Tanınmışlar otomotiv;serbest oto alım-satım ile uğraşan Hasan Erçin Tanınmış ve Ahmet Ercan Tanınmış tarafından 1999 yılında Edirne merkezde kurulmuştur.

Ayrıca, firma Renault servis , yedek parça ve aksesuarlarını da kendi bünyesinde satışa ve hizmet sunmayı hedef almıştır.

1994’ten bu yana hizmetlerini sürdürmekte olan firma 2000 yılından itibaren;iletişim,mobilya,bilgisayar,inşaat ve sigortacılık gibi farklıiş kollarında faaliyet göstermektedir.
Her daim, girişimci ve yenilikçi bir politika izleyen firma faaliyet alanlarını sürdürmeye ve genişletmeye devam etmektedir.

Tanınmışlar otomotiv bünyesinde 100 kişi çalıştırmakta . Edirne ve çevresine 2000 yılından beri yaptığı yatırmlarıyla birçok iş imkanı sunmaktadır.

Renault Yetkili Bayiler kategorisinde bulunan Reno Tanınmışlar Otomotiv Edirne Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi sitemize 12 Eylül 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını yetkili bayisi ve yetkili servisi "Reno Tanınmışlar Otomotiv Edirne Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi" firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın sol kısmında "Bayi Websitesi", "Bayi ikinci el İlan", "arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar" bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Reno Tanınmışlar Otomotiv Edirne Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.