- Hoşgeldiniz

Türkiye Sektörel Rehber Defteri – Firmalar, Firma Ekle, Firma rehberi

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Reno Tanınmışlar Otomotiv Edirne Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi

Telefon : 284 2355095

E-Posta : -

Adres : Atatürk Bulvarı Üzeri Hacılar Ezanı Mevkii Edirne

Bayi Web Sitesi : -

Marka Araç,Otomotil Websitesi : http://www.taninmislar.net/

Bayi 2. El İlan : -

Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -Tanınmışlar otomotiv;serbest oto alım-satım ile uğraşan Hasan Erçin Tanınmış ve Ahmet Ercan Tanınmış tarafından 1999 yılında Edirne merkezde kurulmuştur.

Ayrıca, firma Renault servis , yedek parça ve aksesuarlarını da kendi bünyesinde satışa ve hizmet sunmayı hedef almıştır.

1994’ten bu yana hizmetlerini sürdürmekte olan firma 2000 yılından itibaren;iletişim,mobilya,bilgisayar,inşaat ve sigortacılık gibi farklıiş kollarında faaliyet göstermektedir.
Her daim, girişimci ve yenilikçi bir politika izleyen firma faaliyet alanlarını sürdürmeye ve genişletmeye devam etmektedir.Tanınmışlar otomotiv bünyesinde 100 kişi çalıştırmakta . Edirne ve çevresine 2000 yılından beri yaptığı yatırmlarıyla birçok iş imkanı sunmaktadır.

Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını aracın yetkili bayisi ve yetkili servisi firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın üst kısmında Bayi Websitesi, Bayi ikinci el İlan, arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Yetkili Bayi ve Servislerinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Renault Yetkili Bayiler kategorisinde bulunan Reno Tanınmışlar Otomotiv Edirne Renault Yetkili Ana Bayisi, Servisi sitemize 12 Eylül 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Sektörel Rehber.