- Hoşgeldiniz

Türkiye Sektörel Rehber Defteri – Firmalar, Firma Ekle, Firma rehberi

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

VEGA MAKİNA

Telefon : 0 (216) 660 09 00

E-Posta : info@vegamakina.com.tr

Adres : Ferhatpaşa Mah. Akdeniz Cad. G-63 Sok. No:4 Ataşehir/İSTANBULVEGA, Yüksek kaliteli hidrolik kırıcı modelleri ve hidrolik kırıcı parçaları ile Türkiye ve Dünya pazarında yerini aldı. Kurulduğu Günden bu yana Dünya Pazarında önde gelen kırıcı markalarına yönelik yedek parçaları üstün teknoloji ve yüksek kalite standartları ile üreten Vega, uzman ekibi ile sektörün parlayan yıldızıdır.

Sektörel çalışma koşullarına göre doğru ürünler ile çözüm sağlamayı misyon edinen Vega müşteri odaklı yaklaşımı, kaliteli imalatı, yatırımları ve geniş ürün yelpazesi ile her geçen gün büyüyor.

VEGA hidrolik kırıcılarının üretim aralığı, orta ve üst düzeydeki pazar için iyi kalitede rekabetçi ve düşük bakım maliyetli uzun ömürlü hidrolik kırıcılar imal etmek üzere oluşturulmuştur.Bütün Vega hidrolik kırıcı modelleri CE standartlarında ve SANDVIK/RAMMER firmasının kontrolünde İSO 9001, İSO 18001 ve İSO 14001 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Kalite kontrol süreci; her bir VEGA hidrolik kırıcısı için fabrikada üretim aşamasında başlayan ve montaj noktasına kadar devam eden bir süreçtir.

Ferhatpaşa Mah. Akdeniz Cad. G-63 Sok. No:4 Ataşehir/İSTANBUL

0 (216) 660 09 00

Firma Hakkında yapılan yorumları görüntülemek için lütfen menüler - sekmeler arası geçiş yapınız. Diğer firma şikayet ve sorularınız için firmayla iletişim kanallarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sektörel Rehber.