Adres : TURHAN CEMAL BERİKER BLV. NO:416 Seyhan ADANA
Telefon : (0322) 421 63 08
E-Posta : aykanmotor@isotlar.com.tr
Marka Araç,Otomotil Websitesi : http://vw.com.tr/
Bayi Websitesi : http://aykan.vw.com.tr/
Bayi 2. el İlan : -
Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -
Üyelik Tarihi : 27 Mayıs 2012

Vw Aykan Otomotiv Adana Seyhan Volkswagen bayisi ve servis

Volkswagen Yetkili Satıcısı Aykan Otomotiv, üstün hizmet anlayışını hedef edinerek; müşterilerine satış, servis ve orjinal parça alanlarında hizmet verdiği Adana ilindeki tesisinde 1996 yılından beri faaliyet gösteriyor.
800 m2′lik showroom ve 14900 m2′lik servis alanı üzerine kuruludur. Burada Volkswagen Binek ve Ticari Araç showroomu, mekanik atölyeler, orjinal parça depoları, misafir kafeteryaları ile idari ve sosyal birimler yer alıyor.
Satıştan servise, kredi hizmetlerine kadar tüm otomotiv ihtiyaçlarına tek çatı altında çözüm getiren Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Aykan Otomotiv, tesislerinde üstün hizmet anlayışı ve 93 kişiden oluşan eğitimli uzman kadrosuyla Volkswagen müşterilerini buluşturuyor.

Otomotiv kategorisinde bulunan Vw Aykan Otomotiv Adana Seyhan Volkswagen bayisi ve servis sitemize 27 Mayıs 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını yetkili bayisi ve yetkili servisi "Vw Aykan Otomotiv Adana Seyhan Volkswagen bayisi ve servis" firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın sol kısmında "Bayi Websitesi", "Bayi ikinci el İlan", "arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar" bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Vw Aykan Otomotiv Adana Seyhan Volkswagen bayisi ve servisnden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.