- Hoşgeldiniz

Türkiye Sektörel Rehber Defteri – Firmalar, Firma Ekle, Firma rehberi

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

vw Başaran Alanya Şubesi Volkswagen Yetkili Satıcı, Bayi ve Servisi

Telefon : (0242) 522 62 00

E-Posta : info@basaranoto.com.tr

Adres : TOPTANCI HAL KAV. ÇEVREYOLU ÜZERİ TELEKOM YANI NO:111 07400 Alanya ANTALYA

Bayi Web Sitesi : http://basaranoto.com.tr/

Marka Araç,Otomotil Websitesi : http://www.vw.com.tr/

Bayi 2. El İlan : -

Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -Başaran Otomotiv Otelcilik Turizm İnşaat San.ve Tic. A.Ş.1996 yılında Doğuş Otomotiv Servis Tic.A.Ş. distribütörlüğü altında Antalya’da faaliyetine başlamıştır.

Antalya ve bölgesinde hizmet ağımızı geliştirmeye yönelik olarak 2002 yılında Başaran Alanya , 2008 yılında Muğla bölgesinde de Başaran Fethiye Şubelerimiz açılmıştır. Ayrıca , 2006 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet veren Başaran Scanıa Ağır Vasıta şubemiz , 2009 yılında yeni plazası ile Antalya Döşemealtı / Yeniköy ‘de hizmetlerine devam etmektedir. Başaran Isparta, 01.11.2010 tarihinde Isparta’da tek yetkili servis olarak hizmete başlamıştır.

Başaran Otomotiv Otelcilik Turizm İnşaat San.ve Tic. A.Ş. Antalya bölgesinde ; Antalya Başaran ve Alanya Şubesi , Muğla bölgesinde Fethiye şubesi ; Isparta bölgesinde Başaran Isparta ile yaklaşık 22.000 adet araç parkı , 45.000 m² kapalı alanı ve 330 kalifiye personeli ile müşterilerine mükemmel hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.Türkiye’nin en büyük tesisleri arasında olan bu conceptte VW,AUDI,SEAT,PORSCHE ve SCANIA ‘ nın teknoloji ve sağlamlığı tüm açıklığı ile sergilenmektedir.

Başaran Otomotiv Otelcilik Turizm İnşaat San.ve Tic. A.Ş. merkez ve şubelerinde aynı anda 80 araca hizmet verebilmektedir.1996 yılında kurulan BAŞARAN OTOMOTİV ,müşterilerine finans ,ikinci el araç alım satımı ,kasko sigorta ve asistans gibi hizmetleri sunmaktadır.Müşterilerimiz , satış ve servis hizmetlerinin her konumunda uygun ödeme koşullarında Volkswagen Doğuş Tüketici Finansman sistemi ile TL ya da döviz kredisi kullanma imkanına sahiptir.

Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını aracın yetkili bayisi ve yetkili servisi firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın üst kısmında Bayi Websitesi, Bayi ikinci el İlan, arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Yetkili Bayi ve Servislerinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Otomotiv kategorisinde bulunan vw Başaran Alanya Şubesi Volkswagen Yetkili Satıcı, Bayi ve Servisi sitemize 20 Haziran 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İlgili Terimler :
Sektörel Rehber.