- Hoşgeldiniz

Türkiye Sektörel Rehber Defteri – Firmalar, Firma Ekle, Firma rehberi

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

vw Demoto Manisa Volkswagen Yetkili Bayi Servisi

Telefon : (0236) 220 01 01

E-Posta : -

Adres : KUŞLUBAHÇE MAH. MİMAR SİNAN BULVARI NO:65/A 45040 MANİSA MERKEZMANİSA

Bayi Web Sitesi : http://demoto.com.tr/

Marka Araç,Otomotil Websitesi : http://www.vw.com.tr/

Bayi 2. El İlan : -

Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto Manisa Otomotiv, üstün hizmet anlayışını hedef edinerek; müşterilerine satış, servis ve orjinal parça alanlarında hizmet verdiği Manisa ilindeki tesisinde 2011 yılından beri faaliyet gösteriyor.
577 m2’lik showroom ve 820 m2’lik servis alanı üzerine kuruludur. Burada Volkswagen Binek ve Ticari Araç showroomu, mekanik atölyeler, orjinal parça depoları, misafir kafeteryaları ile idari ve sosyal birimler yer alıyor.
Satıştan servise, kredi hizmetlerine kadar tüm otomotiv ihtiyaçlarına tek çatı altında çözüm getiren Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Demoto Manisa Otomotiv, tesislerinde üstün hizmet anlayışı ve 55 kişiden oluşan eğitimli uzman kadrosuyla Volkswagen müşterilerini buluşturuyor.

Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını aracın yetkili bayisi ve yetkili servisi firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın üst kısmında Bayi Websitesi, Bayi ikinci el İlan, arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Yetkili Bayi ve Servislerinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Otomotiv kategorisinde bulunan vw Demoto Manisa Volkswagen Yetkili Bayi Servisi sitemize 23 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Sektörel Rehber.