- Hoşgeldiniz

Türkiye Sektörel Rehber Defteri – Firmalar, Firma Ekle, Firma rehberi

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

vw Doğuş Otomotiv Esenyurt Volkswagen Yetkili Bayi Servisi

Telefon : (0212) 456 65 00

E-Posta : info@dogusoto.com

Adres : NAMIK KEMAL MAH. ADİLE NAŞİT BLV. HARAMİDERE MEVKİİ 34513 EsenyurtİSTANBUL

Bayi Web Sitesi : -

Marka Araç,Otomotil Websitesi : http://dogusoto.com/

Bayi 2. El İlan : -

Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -Volkswagen Yetkili Satıcısı Doğuş Oto Esenyurt Otomotiv, üstün hizmet anlayışını hedef edinerek; müşterilerine satış, servis ve orjinal parça alanlarında hizmet verdiği İstanbul ilindeki tesisinde 24.09.2001 yılından beri faaliyet gösteriyor.
2696 m2’lik showroom ve 15100 m2’lik servis alanı üzerine kuruludur. Burada Volkswagen Binek ve Ticari Araç showroomu, mekanik atölyeler, orjinal parça depoları, misafir kafeteryaları ile idari ve sosyal birimler yer alıyor.
Satıştan servise, kredi hizmetlerine kadar tüm otomotiv ihtiyaçlarına tek çatı altında çözüm getiren Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Doğuş Oto Esenyurt Otomotiv, tesislerinde üstün hizmet anlayışı ve 100 kişiden oluşan eğitimli uzman kadrosuyla Volkswagen müşterilerini buluşturuyor.

Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını aracın yetkili bayisi ve yetkili servisi firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın üst kısmında Bayi Websitesi, Bayi ikinci el İlan, arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Yetkili Bayi ve Servislerinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Otomotiv kategorisinde bulunan vw Doğuş Otomotiv Esenyurt Volkswagen Yetkili Bayi Servisi sitemize 23 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Sektörel Rehber.