Adres : YUNUS EMRE CAD.NO:1 PURSAKLAR Pursaklar ANKARA
Telefon : 444 40 04
E-Posta : info@eskihisarotomotiv.com.tr
Marka Araç,Otomotil Websitesi : www.vw.com.tr
Bayi Websitesi : http://www.eskihisar.com.tr/
Bayi 2. el İlan : -
Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -
Üyelik Tarihi : 20 Haziran 2012

vw Eskihisar Ankara Pursaklar Volkswagen Yetkili Satıcı, Bayi ve Servisi

2000 yılında faaliyet vermeye başlayan Eskihisar Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. VW Binek, VW Ticarii markaları için satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini Havaalanı Yolu Yunus Emre Cad. No:1 Pursaklar / Ankara mevkinde hizmet vermektedir.

Eskihisar Otomotiv ile Ankara’da hayalinizdeki araca kolaylıkla sahip oluyor ve aracınızın bakım ve onarımlarını mümkün olan en kısa sürede yaptırabiliyorsunuz. Aracınızın onarımı için gerekli orijinal parçalar geniş lojistik imkanları sayesinde kısa sürede ulaşır. Sigorta ve Finans Hizmetleri ile ödeme koşullarınızı belirleyerek istediğiniz araca sahip olabilir ve sigorta hizmetinden yararlanarak aracınızı keyifle kullanabilirsiniz.

1 saatten az süren işlemler için yararlanabileceğiniz Ekspres Servis uygulaması sayesinde birçok işleminiz için beklemek zorunda kalmazsınız. Sunulan Yerinden Alım Yerine Teslim Hizmetiyle istediğinizde Eskihisar Otomotiv tarafından aracınız bulunduğu noktadan alınarak, servis işlemleri yaptırılır ve istediğiniz noktaya teslim edilir. 7 gün 24 saat yararlanabileceğiniz Acil Yol Yardım Hizmeti ile yolda kaldığınızda kimi arayacağınızı bilirsiniz.

Otomotiv kategorisinde bulunan vw Eskihisar Ankara Pursaklar Volkswagen Yetkili Satıcı, Bayi ve Servisi sitemize 20 Haziran 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını yetkili bayisi ve yetkili servisi "vw Eskihisar Ankara Pursaklar Volkswagen Yetkili Satıcı, Bayi ve Servisi" firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın sol kısmında "Bayi Websitesi", "Bayi ikinci el İlan", "arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar" bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek vw Eskihisar Ankara Pursaklar Volkswagen Yetkili Satıcı, Bayi ve Servisinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :