- Hoşgeldiniz

Türkiye Sektörel Rehber Defteri – Firmalar, Firma Ekle, Firma rehberi

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

vw Sardur Otomotiv Van Volkswagen Yetkili Bayi Servisi

Telefon : (0432) 217 37 77

E-Posta : info@sardurotomotiv.com

Adres : İPEKYOLU ÜZERİ HAVAALANI KAVŞAĞI 5. KM MerkezVAN

Bayi Web Sitesi : -

Marka Araç,Otomotil Websitesi : sardurotomotiv.com

Bayi 2. El İlan : -

Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -Volkswagen Yetkili Satıcısı SARDUR Otomotiv, üstün hizmet anlayışını hedef edinerek; müşterilerine satış, servis ve orjinal parça alanlarında hizmet verdiği Van’deki tesisinde yılından beri faaliyet gösteriyor.
3500 m2’lik showroom ve 1935 m2’lik servis alanı üzerine kurulu SARDUR ‘de Volkswagen Binek ve Ticari Araç showroomu, mekanik atölyeler, orjinal parça depoları, misafir kafeteryaları ile idari ve sosyal birimler yer alıyor.
Satıştan servise, kredi hizmetlerine kadar tüm otomotiv ihtiyaçlarına tek çatı altında çözüm getiren Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı SARDUR Otomotiv, tesislerinde üstün hizmet anlayışı ve 50 kişiden oluşan eğitimli uzman kadrosuyla Volkswagen müşterilerini buluşturuyor.

Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını aracın yetkili bayisi ve yetkili servisi firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın üst kısmında Bayi Websitesi, Bayi ikinci el İlan, arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Yetkili Bayi ve Servislerinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Otomotiv kategorisinde bulunan vw Sardur Otomotiv Van Volkswagen Yetkili Bayi Servisi sitemize 23 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Sektörel Rehber.