Adres : OSMANİYE AKSU YOLU NO : 31 HİPODROM GİRİŞİ KARŞISI BAKIRKÖY İSTANBUL
Telefon : (0212) 414 00 00
E-Posta : info@tamas.com.tr
Marka Araç,Otomotil Websitesi : http://www.vw.com.tr/
Bayi Websitesi : tamas.com.tr
Bayi 2. el İlan : http://www.dod.com.tr/dealers.aspx
Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -
Üyelik Tarihi : 22 Temmuz 2012

vw Tamaş Otomotiv Bakırköy Volkswagen Yetkili Bayi Servisi

Volkswagen Yetkili Satıcısı Tamaş, üstün hizmet anlayışını hedef edinerek; müşterilerine satış, servis ve orjinal parça alanlarında hizmet verdiği İstanbul ilindeki tesisinde 2000 yılından beri faaliyet gösteriyor.
1895 m2′lik showroom ve 7500 m2′lik servis alanı üzerine kuruludur. Burada Volkswagen Binek ve Ticari Araç showroomu, mekanik atölyeler, orjinal parça depoları, misafir kafeteryaları ile idari ve sosyal birimler yer alıyor.
Satıştan servise, kredi hizmetlerine kadar tüm otomotiv ihtiyaçlarına tek çatı altında çözüm getiren Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Tamaş, tesislerinde üstün hizmet anlayışı ve 137 kişiden oluşan eğitimli uzman kadrosuyla Volkswagen müşterilerini buluşturuyor.

Otomotiv kategorisinde bulunan vw Tamaş Otomotiv Bakırköy Volkswagen Yetkili Bayi Servisi sitemize 22 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını yetkili bayisi ve yetkili servisi "vw Tamaş Otomotiv Bakırköy Volkswagen Yetkili Bayi Servisi" firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın sol kısmında "Bayi Websitesi", "Bayi ikinci el İlan", "arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar" bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek vw Tamaş Otomotiv Bakırköy Volkswagen Yetkili Bayi Servisinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.