- Hoşgeldiniz

Türkiye Sektörel Rehber Defteri – Firmalar, Firma Ekle, Firma rehberi

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

vw Tamaş Otomotiv Bakırköy Volkswagen Yetkili Bayi Servisi

Telefon : (0212) 414 00 00

E-Posta : info@tamas.com.tr

Adres : OSMANİYE AKSU YOLU NO : 31 HİPODROM GİRİŞİ KARŞISI BAKIRKÖYİSTANBUL

Bayi Web Sitesi : tamas.com.tr

Marka Araç,Otomotil Websitesi : http://www.vw.com.tr/

Bayi 2. El İlan : http://www.dod.com.tr/dealers.aspx

Bayi arabam/sahibinden.com İlanlar : -Volkswagen Yetkili Satıcısı Tamaş, üstün hizmet anlayışını hedef edinerek; müşterilerine satış, servis ve orjinal parça alanlarında hizmet verdiği İstanbul ilindeki tesisinde 2000 yılından beri faaliyet gösteriyor.
1895 m2’lik showroom ve 7500 m2’lik servis alanı üzerine kuruludur. Burada Volkswagen Binek ve Ticari Araç showroomu, mekanik atölyeler, orjinal parça depoları, misafir kafeteryaları ile idari ve sosyal birimler yer alıyor.
Satıştan servise, kredi hizmetlerine kadar tüm otomotiv ihtiyaçlarına tek çatı altında çözüm getiren Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Tamaş, tesislerinde üstün hizmet anlayışı ve 137 kişiden oluşan eğitimli uzman kadrosuyla Volkswagen müşterilerini buluşturuyor.

Renault, Volkswagen, Ford, Fiat, Lada, Honda, Kia, Peugeot vb. marka araçların 2. el oto ilanlarını aracın yetkili bayisi ve yetkili servisi firmanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Bayinin website bilgileri internet sayfanızın üst kısmında Bayi Websitesi, Bayi ikinci el İlan, arabam/sahibinden.com 2.el İlanlar bölümlerinde yer almaktadadır.

Web adreslerine girerek Yetkili Bayi ve Servislerinden ikinci el araç ilanlarını incelemede bulunabilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Otomotiv kategorisinde bulunan vw Tamaş Otomotiv Bakırköy Volkswagen Yetkili Bayi Servisi sitemize 22 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Sektörel Rehber.